52300, Ünye/ORDU +0 (452) 323 71 72 info@unyeyazilim.com

Neden Ünye Yazılım? Ünye Yazılım'un Avantajları Nelerdir?

Ünye Yazılım ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden kaliteli hizmet eşliğinde uzman kadro ekibimizle kafa karışıklıklarına son vererek tüm yazılım ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabilirsiniz.

7/24 Destek ekibimizle uzaktan çözemediğiniz durumlarda size her zaman, her yerde hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümler sunarak tüm programlarınızın optimize bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım hizmetimizle sizlere bireysel ve özgün siteler sağlayarak, size hitap eden fikirlerle kodları birleştirip istediğiniz tasarımlara uygun web sayfanızı en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere hazırlıyoruz ve Google’da öne çıkmanızı sağlıyoruz. E-Ticaret hizmetimizle Google’da kurumsal kimliklerinizi oluşturuyor ve kazançlarınızı her geçen gün daha da artmasını sağlıyoruz. Stok takip ve ön muhasebe programlarımız ile stoklarınızı tutuyor, cari hesaplarınızı kontrol altına alıyor ve sizlere raporlarını çıkartıyoruz. Kafe ve restoranlar için QR kodlu menüler oluşturarak firmanızın prestijini sağlıyoruz. Proje yazma hizmetimiz ile hibe ve destek programlarından faydalanarak, işletmenizin büyümesi için projeler yazıyoruz. Sizler için özel yazılımlar geliştirerek hayalinizdeki programı gerçeğe dönüştürerek işlerinizin engelsiz bir şekilde büyümesini sağlıyoruz.

Bizim alanımız sizin gibi değerli müşterilerimizin isteklerine göre şekillendirdiğimiz paket seçeneklerimiz ile verdiğimiz yazılım hizmetleri sayesinde büyüyen ve gelişen işletmeniz için profesyonel çözümler sunarak firmanıza prestij sağlıyoruz. Ünye Yazılım'ın avantajlarından sizler de yararlanmak ister misiniz? Eğer öyleyse işinizi katlanarak büyütmek için buradayız.

© Ünye Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.