52300, Ünye/ORDU +0 (452) 323 71 72 info@unyeyazilim.com

QR Kod Hizmeti Paketler ve Detaylar

Basic QR
(Küçük İşletmeler İçin Uygundur)

Ünye Yazılım ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz Basic QR, QR Menü Hizmeti ile genellikle E-Ticaret'e yeni başlayan ve Küçük İşletmelere hitap eden bir çok ayrıcalık sizleri bekliyor! Basic QR hizmetlerine göz atın;

Logo Tasarımı:
Sayfanız ve sosyal medya hesaplarınız için tasarlayacağımız 3 eşsiz logodan seçeceğiniz herhangi birini kullanarak web sayfanızda kullanıyoruz. Ayrıca seçtiğiniz logonun çeşitli varyasyonlarını oluşturarak yuvarlak, kare ve diktörtgen gibi boyutlarını sizlerle paylaşarak istediğiniz sosyal medya platformlarında, reklam - tabela işlerinde ve kartvizitlerde kullanmanıza imkan sağlıyoruz.

7/24 Destek:
Uzman ekip kadromuz ile her türlü sorunuzda her daim yanınızdayız.

.store Alan Adı:
Web sayfanızın internette barınması için bir alana ihtiyacı bulunmaktadır. Bu alan içerisinde sayfanızdaki yazılar, görseller ve aklınıza gelen diğer her şey barındırılarak 1 yıl boyunca saklanmaktadır.

10Gb Web Alanı:
Web sayfanızın internette barınması için bir alana ihtiyacı bulunmaktadır. Bu alan içerisinde sayfanızdaki yazılar, görseller ve aklınıza gelen diğer her şey barındırılarak 1 yıl boyunca 10 gb web alanı saklanmaktadır.

50GB Trafik:
Sayfanıza erişim sağlanması için sunucumuz üzerinde bir internet trafiği gerçekleşmektedir. Bu internet trafiğinde bir kota sınırlandırılması yapılarak sistemin optimize ve hızlı çalışması sağlanmaktadır.

150 Ürün Kotası:
Sitenize ekleyebileceğiniz 150 adet ürün kotanız mevcuttur.

3 Ücretsiz Güncelleme :
Siteniz üzerinde güncelleştirmek istediğinz herhangi bir yerde 3 ücretsiz güncelleme sağlıyoruz.

64 Bit SSL:
Sayfanız emin ellerde! SSL sertifikası ile güvenli bir web sayfası oluşturarak bir problem yaşamadan sayfanızı güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz. SSL sertifikası ile güven sağlayan sayfalar Google'da Bulunma konusunda ön plana çıkarak diğer sayfalardan üstlerde bulunma imkanı yakalamaktadır.

© Ünye Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.