52300, Ünye/ORDU +0 (452) 323 71 72 info@unyeyazilim.com

QR Kod Hizmeti Paketler ve Detaylar

Admin QR
(Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Uydundur)

Ünye Yazılım ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz Admin QR, QR Menü Hizmeti ile genellikle Ticaret'e yeni başlayan ve küçük-orta ölçekli firmalara hitap eden bir çok ayrıcalık sizleri bekliyor! Admin QR hizmetlerine göz atın;

Logo Tasarımı:
Sayfanız ve sosyal medya hesaplarınız için tasarlayacağımız 3 eşsiz logodan seçeceğiniz herhangi birini kullanarak web sayfanızda kullanıyoruz. Ayrıca seçtiğiniz logonun çeşitli varyasyonlarını oluşturarak yuvarlak, kare ve diktörtgen gibi boyutlarını sizlerle paylaşarak istediğiniz sosyal medya platformlarında, reklam - tabela işlerinde ve kartvizitlerde kullanmanıza imkan sağlıyoruz.

7/24 Destek:
Uzman ekip kadromuz ile her türlü sorunuzda her daim yanınızdayız.

.store Alan Adı:
Web sayfanızın internette barınması için bir alana ihtiyacı bulunmaktadır. Bu alan içerisinde sayfanızdaki yazılar, görseller ve aklınıza gelen diğer her şey barındırılarak 1 yıl boyunca saklanmaktadır.

10Gb Web Alanı:
Web sayfanızın internette barınması için bir alana ihtiyacı bulunmaktadır. Bu alan içerisinde sayfanızdaki yazılar, görseller ve aklınıza gelen diğer her şey barındırılarak 1 yıl boyunca 10 gb web alanı saklanmaktadır.

50GB Trafik:
Sayfanıza erişim sağlanması için sunucumuz üzerinde bir internet trafiği gerçekleşmektedir. Bu internet trafiğinde bir kota sınırlandırılması yapılarak sistemin optimize ve hızlı çalışması sağlanmaktadır.

150 Ürün Kotası:
Sitenize ekleyebileceğiniz 150 adet ürün kotanız mevcuttur.

3 Ücretsiz Güncelleme :
Siteniz üzerinde güncelleştirmek istediğinz herhangi bir yerde 3 ücretsiz güncelleme sağlıyoruz.

64 Bit SSL:
Tarafımız ile paylaştığınız konum bilgisini android ve ios haritalara kaydediyoruz. Bunun yanı sıra web sayfanızın iletişim sayfasında bir haritalar bağlantısı ekleyerek konumunuzu hedef kitleniz tarafından kolay bulunabilir bir biçimde yayınlıyoruz.

Çoklu Ürün Görselleri:
Sayfanızda yüklediğiniz ürünün birden fazla görselini yüklemenize olanak sağlıyoruz.

Admin Paneli:
Admin paneliniz ile sitenizin takibini tek bir yerden sağlayabilirsiniz

Pro QR Tasarımı:
QR kodlarda şifrelenen veri sizi bir siteye yönlendirirerek işleminizi daha kolay ve hızlı yapmanızı sağlamaktadır..

Memnuniyet Anketi:
Memnuniyet anketi sayesinde müşterilerinizin görüşlerini takip edebilirsiniz.

© Ünye Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.